  • MCR006YZPF5762
MCR006YZPF5762
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF5762
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF5762
Package:
0201
Datasheet:
Description:
57.6kOhm,
Quantity:
In Stock : 12428
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF5762
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    57.6kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V