  • MCR006YZPF1402
MCR006YZPF1402
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF1402
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF1402
Package:
0201
Datasheet:
Description:
14kOhm,
Quantity:
In Stock : 7830
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF1402
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    14kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V