  • MCR006YRTF9532
MCR006YRTF9532
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF9532
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF9532
Datasheet:
MCR006YRTF9532
Description:
95.3kOhm,
Quantity:
In Stock : 9311
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF9532
  • Resistance
    95.3kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V