  • MCR006YRTF8662
MCR006YRTF8662
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF8662
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF8662
Datasheet:
MCR006YRTF8662
Description:
86.6kOhm,
Quantity:
In Stock : 1877
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF8662
  • Resistance
    86.6kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V