  • MCR006YRTF8532
MCR006YRTF8532
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF8532
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF8532
Datasheet:
MCR006YRTF8532
Description:
85.3kOhm,
Quantity:
In Stock : 15356
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF8532
  • Resistance
    85.3kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V