  • MCR006YRTF84R5
MCR006YRTF84R5
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF84R5
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF84R5
Datasheet:
MCR006YRTF84R5
Description:
84.5Ohm,
Quantity:
In Stock : 3555
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF84R5
  • Resistance
    84.5Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V