  • MCR006YRTF8450
MCR006YRTF8450
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF8450
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF8450
Datasheet:
MCR006YRTF8450
Description:
845Ohm,
Quantity:
In Stock : 10065
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF8450
  • Resistance
    845Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V