  • MCR006YRTF6651
MCR006YRTF6651
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF6651
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF6651
Datasheet:
MCR006YRTF6651
Description:
6.65kOhm,
Quantity:
In Stock : 17036
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF6651
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V