  • MCR006YRTF6190
MCR006YRTF6190
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF6190
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF6190
Datasheet:
MCR006YRTF6190
Description:
619Ohm,
Quantity:
In Stock : 2128
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF6190
  • Resistance
    619Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V