  • MCR006YRTF57R6
MCR006YRTF57R6
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF57R6
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF57R6
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF57R6
Description:
57.6Ohm,
Quantity:
In Stock : 1780
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF57R6
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    57.6Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V