  • MCR006YRTF5113
MCR006YRTF5113
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF5113
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF5113
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF5113
Description:
511kOhm,
Quantity:
In Stock : 12130
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF5113
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    511kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V