  • MCR006YRTF48R7
MCR006YRTF48R7
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF48R7
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF48R7
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF48R7
Description:
48.7Ohm,
Quantity:
In Stock : 10710
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF48R7
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    48.7Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V