  • MCR006YRTF2671
MCR006YRTF2671
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF2671
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF2671
Package:
0201
Datasheet:
Description:
2.67kOhm,
Quantity:
In Stock : 14062
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF2671
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V