  • MCR006YRTF2370
MCR006YRTF2370
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF2370
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF2370
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF2370
Description:
237Ohm,
Quantity:
In Stock : 8937
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF2370
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    237Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V