  • MCR006YRTF2262
MCR006YRTF2262
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF2262
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF2262
Datasheet:
MCR006YRTF2262
Description:
22.6kOhm,
Quantity:
In Stock : 11990
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF2262
  • Resistance
    22.6kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V