  • MCR006YRTF2102
MCR006YRTF2102
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF2102
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF2102
Description:
21kOhm,
Quantity:
In Stock : 2907
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF2102
  • Resistance
    21kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V