  • MCR006YRTF1693
MCR006YRTF1693
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1693
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1693
Description:
169kOhm,
Quantity:
In Stock : 16800
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1693
  • Resistance
    169kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V