  • MCR006YRTF15R8
MCR006YRTF15R8
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF15R8
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF15R8
Description:
15.8Ohm,
Quantity:
In Stock : 8980
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF15R8
  • Resistance
    15.8Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V