  • MCR006YRTF15R4
MCR006YRTF15R4
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF15R4
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF15R4
Description:
15.4Ohm,
Quantity:
In Stock : 16408
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF15R4
  • Resistance
    15.4Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V