  • MCR006YRTF1244
MCR006YRTF1244
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1244
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1244
Description:
1.24MOhm,
Quantity:
In Stock : 16803
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1244
  • Resistance
    1.24MOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V