  • MCR006YRTF1241
MCR006YRTF1241
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1241
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1241
Quantity:
In Stock : 8910
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1241
  • Resistance
    1.24kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V