  • MCR006YRTF1051
MCR006YRTF1051
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1051
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1051
Description:
1.05kOhm,
Quantity:
In Stock : 2928
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1051
  • Resistance
    1.05kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V