  • MCR006YRTD8451
MCR006YRTD8451
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD8451
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD8451
Description:
8.45kOhm,
Quantity:
In Stock : 3379
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD8451
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V