  • MCR006YRTD8252
MCR006YRTD8252
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD8252
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD8252
Description:
82.5kOhm,
Quantity:
In Stock : 7345
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD8252
  • Resistance
    82.5kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V