  • MCR006YRTD7320
MCR006YRTD7320
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD7320
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD7320
Description:
732Ohm,
Quantity:
In Stock : 17878
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD7320
  • Resistance
    732Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V