  • MCR006YRTD6652
MCR006YRTD6652
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD6652
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD6652
Description:
66.5kOhm,
Quantity:
In Stock : 1536
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD6652
  • Resistance
    66.5kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V