  • MCR006YRTD6490
MCR006YRTD6490
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD6490
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD6490
Description:
649Ohm,
Quantity:
In Stock : 16045
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD6490
  • Resistance
    649Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V