  • MCR006YRTD4322
MCR006YRTD4322
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD4322
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD4322
Description:
43.2kOhm,
Quantity:
In Stock : 15028
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD4322
  • Resistance
    43.2kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V