  • MCR006YRTD3652
MCR006YRTD3652
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD3652
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD3652
Description:
36.5kOhm,
Quantity:
In Stock : 14258
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD3652
  • Resistance
    36.5kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V