  • MCR006YRTD3650
MCR006YRTD3650
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD3650
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD3650
Description:
365Ohm,
Quantity:
In Stock : 4282
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD3650
  • Resistance
    365Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V