  • MCR006YRTD2612
MCR006YRTD2612
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD2612
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD2612
Description:
26.1kOhm,
Quantity:
In Stock : 17973
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD2612
  • Resistance
    26.1kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V