  • MCR006YRTD2492
MCR006YRTD2492
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD2492
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD2492
Description:
24.9kOhm,
Quantity:
In Stock : 17883
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD2492
  • Resistance
    24.9kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V