  • MCR006YRTD2490
MCR006YRTD2490
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD2490
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD2490
Description:
249Ohm,
Quantity:
In Stock : 1372
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD2490
  • Resistance
    249Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V