  • MCR006YRTD2052
MCR006YRTD2052
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD2052
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD2052
Description:
20.5kOhm,
Quantity:
In Stock : 9110
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD2052
  • Resistance
    20.5kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V