  • MCR006YRTD1692
MCR006YRTD1692
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1692
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1692
Description:
16.9kOhm,
Quantity:
In Stock : 5697
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1692
  • Resistance
    16.9kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V