  • MCR006YRTD1650
MCR006YRTD1650
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1650
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1650
Description:
165Ohm,
Quantity:
In Stock : 9663
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1650
  • Resistance
    165Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V