  • MCR006YRTD1541
MCR006YRTD1541
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1541
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1541
Package:
0201
Datasheet:
Description:
1.54kOhm,
Quantity:
In Stock : 3068
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1541
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    1.54kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V