  • MCR006YRTD1472
MCR006YRTD1472
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1472
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1472
Description:
14.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 10353
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1472
  • Resistance
    14.7kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V