  • MCR006YRTD1131
MCR006YRTD1131
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1131
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1131
Datasheet:
MCR006YRTD1131
Description:
1.13kOhm,
Quantity:
In Stock : 2713
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1131
  • Resistance
    1.13kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V