  • MCR006MZPJ514
MCR006MZPJ514
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ514
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ514
Datasheet:
MCR006MZPJ514
Description:
510kOhm,
Quantity:
In Stock : 11187
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ514
  • Resistance
    510kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V