  • MCR006MZPJ433
MCR006MZPJ433
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ433
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ433
Datasheet:
MCR006MZPJ433
Description:
43kOhm,
Quantity:
In Stock : 5972
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ433
  • Resistance
    43kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V