  • MCR006MZPJ203
MCR006MZPJ203
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ203
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ203
Datasheet:
MCR006MZPJ203
Description:
20kOhm,
Quantity:
In Stock : 7081
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ203
  • Resistance
    20kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V