  • MCR006MZPF5101
MCR006MZPF5101
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF5101
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF5101
Datasheet:
MCR006MZPF5101
Description:
Quantity:
In Stock : 8011
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF5101
  • Resistance
    5.1kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V