  • MCR006MZPF4300
MCR006MZPF4300
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF4300
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF4300
Datasheet:
MCR006MZPF4300
Description:
430Ohm,
Quantity:
In Stock : 17734
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF4300
  • Resistance
    430Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V