  • MCR006MZPF2701
MCR006MZPF2701
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF2701
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF2701
Datasheet:
MCR006MZPF2701
Description:
2.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 11660
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF2701
  • Resistance
    2.7kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V