  • MCR006MZPF2201
MCR006MZPF2201
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF2201
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF2201
Datasheet:
MCR006MZPF2201
Description:
2.2kOhm,
Quantity:
In Stock : 6539
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF2201
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V