  • MCR006MZPF2002
MCR006MZPF2002
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF2002
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF2002
Datasheet:
MCR006MZPF2002
Description:
20kOhm,
Quantity:
In Stock : 10669
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF2002
  • Resistance
    20kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V