  • MCR006MZPF1800
MCR006MZPF1800
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF1800
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF1800
Package:
0201
Datasheet:
MCR006MZPF1800
Description:
180Ohm,
Quantity:
In Stock : 13584
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF1800
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    180Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V