  • MCR006MZPF1503
MCR006MZPF1503
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF1503
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF1503
Package:
0201
Datasheet:
MCR006MZPF1503
Description:
150kOhm,
Quantity:
In Stock : 4913
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF1503
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    150kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V