  • MCR006MZPF1203
MCR006MZPF1203
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF1203
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF1203
Package:
0201
Datasheet:
MCR006MZPF1203
Description:
Quantity:
In Stock : 11170
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF1203
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    120kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V